Americká nebankovní hypotéka

Sháníte vyšší finanční obnos, ale banka vám nepůjčí? Variantou, jak si půjčit peníze snadno a rychle je Americká nebankovní hypotéka. Podmínkou pro získání této půjčky je však mít k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit. Je možné, aby tato nemovitost byla ve vašem vlastnictví nebo třetí osoby. Americká nebankovní hypotéka je klasický hypotéční úvěr, který však není vázan na účely použití. Peníze tak nemusíte primárně použít na výdaje s nákupem či rekonstrukcí svého bydlení. Můžete s její pomocí konsolidovat dluhy, vyplatit exekuce nebo vložit peníze do rozjezdu svého podnikání.

Americká nebankovní hypotéka nabízí peníze na cokoliv potřebujete

Částky, které vám Americká nebankovní hypotéka poskytne se odvíjí od odhadnuté ceny nemovitosti. Zpravidla lze získat 50-70% z tohoto odhadu. Maximální částky má každá společnost nastaveny jinak. Odhad většinou musíte provést na své vlastní náklady. Pokud žijete v městě do 40 000 obyvatel, provádí se odhady online a zdarma. Americká hypotéka umožní financovat například nákup nového automobilu. Peníze vám jsou po vyřízení půjčky vyplaceny na váš bankovní účet, odkud je čerpáte podle své potřeby. Pokud je dům, kterým chcete ručit zatížen exekucí, pak dojde nejprve k jejímu vyplacení a teprve poté je možno provést vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Nebojte se o půjčku požádat. Zkušení hypotéční specialisté vám pomohou vybrat hypotéku na míru. Americká nebankovní hypotéka má stejné podmínky jako klasická hypotéka vázaná na účel použití. Vybrat si tedy můžete nejen částku, počet let, ale i fixační období. To by se mělo odvíjet od vašich budoucích příjmů. Pokud víte, že za tři roky získáte větší obnos peněz nebo do roka prodáte byt, je možno toto vzít v potaz a nastavit si fixaci. Na jejím konci vložíte mimořádné splátky nebo hypotéku částečně splatíte. Nastavit si splatnost můžete na deset až třicet let. Předčasné splacení je většinou bez poplatku, ale je potřeba se na to informovat.