Čekáte na výplatu a jste bez peněz? Půjčte si online

pujckynet.czČekáte na výplatu a jste bez peněz? Půjčte si online, snadno. Rychlá půjčka před výplatou je krátkodobá půjčka, se kterou vyřešíte své nečekané výdaje nebo krátkodobý nedostatek hotovosti. Rychlá půjčka před výplatou je bez registru i bez doložení příjmu. Peníze obdržíte do 15 minut od schválení půjčky. Rozhodnutí vám je zasláno emailem nebo sms zprávou. Splatnost půjčky je 30 dní, s možností prodloužení.

Ověřená CreditOn půjčka

Mezi spolehlivé a ověřené produkty patří CreditOn půjčka, která vám poskytne až 10000 Kč. Podmínkou pro získání půjčky je odeslání ověřovacího poplatku a výpisu z účtu nebo výplatní pásky. Půjčit si můžete sjednáním půjčky online. Peníze obdržíte na účet v poměrné krátké době. CreditOn půjčka je určena pro studenty, pro ženy na mateřské, pro důchodce i začínající osvč. Půjčit až 8000 Kč jako první půjčku zdarma. Společnost je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Co je to spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr je určeny pro jednotlivce na nepodnikatelské účely. V nabídce bank i nebankovních společností naleznete spotřebitelský úvěr účelový nebo neúčelový, který využijete na co se vám právě hodí. Účelový úvěr je vázán na smlouvu. Použít ho můžete na nákup vozu, nábytku, na rekonstrukci, apod. Spotřebitelský úvěr je ve vyšších částkách, často jej získáte pouze s doložením příjmu a nahlédnutím do registru dlužníků. Půjčit si může každý žadatel starší 18 let bez ručitele i zástavy nemovitosti. Výše půjčky závisí na zdroji a výši příjmu žadatele, stejně tak se odvíjí poplatky za půjčku od půjčené částky a počtu měsíců. Úvěr dlouhodobý si můžete pojistit proti neschopnosti splácet, nemoci či ztrátě zaměstnání. Rovněž je možné si odložit či navýšit splátky, pokud máte tuto možnost zakomponovanou ve smlouvě.