Půjčky bez doložení příjmu ženám na MD

Jste na mateřské a výdaje na vybavení a potřeby pro dítě jsou často větší, než vaše mateřská? Nemusíte zoufat, z finančních nesnází vám pomohou půjčky bez doložení příjmu ženám na MD. Jednoduše si půjčíte až 12 000 korun bez toho, aby jste dodávali doklad o výši mateřské nebo jiných příjmech. Získat půjčku můžete i za podmínky, že máte záznam v registru dlužníků.

Proč jsou půjčky bez doložení příjmu ženám na MD tak výhodné?
Nemusíte si složitě zajišťovat výměr mateřské, půjčka je bezúčelová a obejdete se také bez ručitele a zástavy. Protože jde o nižší částky, půjčí vám i bez spolužadatele, tedy manžela či partnera. Peníze pak využijete podle svých potřeb, nejčastěji na pleny či kočárek pro dítě. Nikomu účty neskládáte. Krátkodobé půjčky musíte splatit do jednoho měsíce ode dne, kdy vám byla vyplacena. Prodloužení termínu je možné po uhrazení poplatku, který je závislý na výši půjčky bez doložení příjmu ženám na MD. Prodloužení je možné o dalších 60 dní.

K vyřízení potřebuji:

  • platnou občanku či jiný doklad
  • účet v bance vedený na své jméno
  • trvalý pobyt na území ČR

Nebankovní společnosti nabízejí celou řadu půjček. Půjčky bez doložení příjmu ženám na MD se nijak od klasické krátkodobé půjčky neliší. Nevýhodou je vyšší sazba RPSN, pro někoho zase krátká doba splatnosti. Výhodou je naopak minimum papírování. Rámcovou smlouvu o úvěru si můžete přečíst kdykoliv předtím, než se pro půjčku vůbec rozhodnete. Jsou velmi diskrétní a tak kromě vás neví, že jste si sjednali peníze pomocí půjčky bez doložení příjmu ženám na MD. Veškerá komunikace probíhá emailem nebo telefonicky. K dispozici jsou částky do 12 000 a pokud si půjčujete poprvé, jsou zpravidla tyto limity mnohem nižší. Po včasném uhrazení půjčky si můžete kdykoliv požádat o další. Peníze pak obdržíte již bez posuzování vaší bonity.